Обладнання

Обладнання

В основі кондитерського майстерності, як і будь-якого іншого мистецтва, лежить талант майстра. Творчий потенціал людини, умілі руки і світлий розум можуть навіть з звичайного тесту створити неймовірно-красиве солодкий виріб. Але без додаткового обладнання зробити точні виміри, рівні лінії, виготовити дрібні деталі дуже складно. Тому, для того, що б випічка була вдалою, крему однорідними, а торти красивими, кондитеру буде потрібно спеціальне устаткування або, іншими словами, 'помічники для кухні'. Іноді, навіть така дрібниця, як силіконова щіточка, якою зручно змащувати форми, або покривати тісто яйцем, може вплинути на зовнішній вигляд випічки. Що б процес випікання і декорування кондитерських виробів проходив легко і невимушено, краще підготуватися заздалегідь і придбати всі необхідні аксесуари для кухні.

Купити кондитерське обладнання можна в інтернет-магазині 'БЕЗЕ'.

У розділі нашого інтернет-магазину Обладнання не тільки кондитери, але і кожна хазяйка зможе знайти для себе щось потрібне і цікаве. Всі товари цього розділу якісні, виготовлені з міцних матеріалів.

Асортимент розділу Кондитерське обладнання включає:

- кондитерські кисті: силіконові пензлі і пензлі з дерев'яними ручками;

- металеві кондитерські ножі: набори ножів і лопаток для тортів, струни для нарізки бісквітів;

- шпатель з нержавіючої сталі;

- електронні ваги;

- харчові термометри;

- екструдери.

Кондитерська кисть виготовлена з харчового силікону, застосовується для змащування різних поверхонь і випічки маслом, яйцем, водою або соусами. Пензлик дуже зручна у використанні, оснащена пластиковою ручкою, легко миється і швидко сохне.

Набір ніж і лопатка для торта - універсальні аксесуари для розрізання і подавання тортів. Виконаний набір з нержавіючої сталі з прозорою пластиковою ручкою. Якщо прикрасити ніж і лопатку квітами, набір стане не лише практичним, але і красивим доповненням до святкового декору.

Струна для нарізки бісквітів - гострий ніж у вигляді нержавіючої нитки, яку можна регулювати по висоті, призначений для нарізки бісквітів на ідеально рівні коржі. Струна для тортів - незамінний інструмент для професійного кондитера.

Шпатель з нержавіючої сталі використовується для нанесення кремів, джемів та інших кондитерських мас на поверхню тортів. Перевага шпателів в тому, що ними зручно не тільки розподіляти крем, але і вирівнювати високі весільні торти, а також робити нескладний кремовий декор.

Кухонні електронні ваги - необхідна річ на кухні кожної господині. Яєчний білок, розпушувачі неможливо точно зважити на звичайних вагах. Кухонні ваги нашого інтернет-магазину застосовуються для зважування продуктів від 1 г до 10 кг Ваги відмінної якості за прийнятну ціну.

Харчовий термометр - використовується для вимірювання температур харчових продуктів. Незамінний інструмент при виготовленні виробів з ізомальт. Термометр дуже точний і зручний у використанні. Має довгий металевий щуп.

Екструдер кондитерський - шприц, який використовується для виготовлення дрібних деталей з мастики або тіста. Тонкі джгутики, стеблинки квітів, візерунки у вигляді цифр і багато іншого можна створити з допомогою екструдера.

Купити харчовий термометр і інше кондитерське обладнання можна в інтернет-магазині 'БЕЗЕ' з кур'єрською доставкою до дверей у Київі або надійними транспортними службами в будь-яке місто України.

Виберіть підкатегорію

Сортування:
Показати:
4/5
Рейтинг
Відгуки: 8
197.00 грн.
Код: 440~01
5/5
Рейтинг
Відгуки: 16
148.00 грн.
Код: 434~01
501.00 грн.
Код: 4114~01
5/5
Рейтинг
Відгуки: 3
311.00 грн.
Код: 1727~01
237.00 грн.
Код: 1725~01
72.00 грн.
Код: 2504~01
167.00 грн.
Код: 1602~01
5/5
Рейтинг
Відгуки: 6
345.00 грн.
Код: 1821~01
5/5
Рейтинг
Відгуки: 1
157.00 грн.
Код: 1185~01
5/5
Рейтинг
Відгуки: 2
81.00 грн.
Код: 2681~01