Знижка 3% при реєстрації i

  • Кошик порожній!

Договір публічної оферти

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином beze.com.ua, надалі "Продавець", і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), надалі «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови покупки товарів Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом "усної угоди", та має належну юридичну силу.

1.4. У відповідності зі ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов цього договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або в інший спосіб) товару.

1.5. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

"Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем із запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми, та/або фізична особа-підприємець, який здійснює продаж товару.

"Товар" - продукція, пропонована до продажу і розміщена на сайті beze.com.ua.

"Покупець" - фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті beze.com.ua.

"Одержувач" - фізична та/або юридична особа, визначена Покупцем, яка повинна отримати замовлений Товар.

"Акцепт" - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті beze.com.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт beze.com.ua в робочий час Продавця.

3.1.2. Вартість замовлення негабаритних товарів включає доставку до Одержувача, якщо вартість замовлення перевищує 1000 грн. і не оплачується окремо.

3.1.3. Вартість всіх видів доставки позначена в розділі "Доставка" на сайті Продавця.

3.1.4. Разом з тим, Продавець не надає послуги з купівлі та доставки товарів, придбаних у третіх осіб за замовленням Покупця.

3.1.5. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Невірна інформація, надана покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача.

3.1.6. При оформленні замовлення, якщо не обрана опція “Зателефонуйте мені” за наявності всіх необхідних даних та виконання умови оплати, замовлення може передаватися до виконання без додаткового підтвердження від Покупця.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті beze.com.ua, є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Оплата при отриманні”, який доступний для замовлень на суму від 200 грн.

3.2.5. Послуги платіжних систем та сервісів Покупець оплачує додатково.

3.2.6. Детальні умови варіантів оплати описані на інформаційній сторінці “Оплата” на сайті beze.com.ua.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен обрати один із доступних варіантів доставки:

3.3.1.1. Самовивіз з магазину - Покупець може самостійно забрати Замовлення у магазині за адресою зазначеною в контактах на сайті.

3.3.1.2. Службами доставки - наразі Продавець здійснює відправки замовлень за допомогою ТОВ «Нова Пошта» та АТ «УКРПОШТА». 

3.3.1.3 Кур’єрською службою по м. Києву.

3.3.2. Доставка замовлення може бути здійснена без попереднього погодження з одержувачем, якщо всі необхідні дані будуть вказані при оформленні замовлення та не буде стояти відмітка “Зателефонуйте мені”.

3.3.3. Детальні умови варіантів доставки описані на інформаційній сторінці “Доставка” на сайті beze.com.ua.

3.4. Виконання замовлення у святкові дні.

3.4.1. Графік виконання та доставки замовлень у святкові дні розміщується на сайті beze.com.ua в розділі Доставка.

4. ТЕРМІН ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Доставка та самовивіз замовлення може бути здійснено не раніше наступного робочого дня після дати отримання та оплати замовлення чи у випадку, коли обрано варіант “Оплата при отриманні”.

4.2. Самовивозом можна забирати з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 після підтвердження від менеджера інтернет-магазину телефонним дзвінком чи смс Покупця про готовність замовлення.

4.3. Відправка службами доставки здійснюється в робочі дні відповідно до графіку відправок обраної служби доставки:

4.3.1. Служба доставки ТОВ “Нова Пошта” - відправка здійснюється щодня з понеділка по п’ятницю по замовленням, що були оплачені до 14:00 або по замовлення з оплатою при отриманні, що були підтверджені чи мали всю необхідну інформацію для виконання та відправки до 15:00.

4.3.2. Служба доставки АТ “Укрпошта” - відправка здійснюється у вівторок та п’ятницю по замовленням, що були оплачені та мали всю необхідну інформацію для виконання та відправки до 14:00.

4.3.3. Кур’єрська служба доставки по м. Києву та передмісті - відправка здійснюється щодня з понеділка по п’ятницю по замовленням, що були оплачені або по замовленням з оплатою при отриманні, що були підтверджені чи мали всю необхідну інформацію для виконання та відправки до 17:00 попереднього дня.

4.4. Наявність товарів у замовленні з відміткою “під замовлення” збільшує термін доставки на вказану кількість днів на сторінці товару. Термін доставки замовлення з товарами “під замовлення” визначається по найбільшому терміну доставки серед таких товарів та повідомляється на сторінці оформлення замовлення. 

 4.4. Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Одержувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.

4.5. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладення до моменту вручення замовлення Одержувачеві/Покупцеві або його довіреним особам.

5. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ

5.1. Продавець виконує замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2. Якщо у Продавця відсутні певні товари із замовлення з будь-яких причин (відсутня достатня кількість, виявлення дефектів товару під час збору замовлення, відсутність потрібного кольору товару в асортименті), Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну.

5.3. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною для повернення коштів або заміни замовлення.

5.4. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті beze.com.ua мають довідковий характер і не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію щодо певних властивостей та характеристик товару. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину по телефону або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1.Магазин здійснює повернення або обмін тільки непродовольчих товарів.

6.2. Повернення або обмін товару належної якості.

6.2.1. Повернути або обміняти товар належної якості, який Вам не підійшов, при дотриманні товарного вигляду* та наданні товарного чеку – можливо упродовж 14 днів, не враховуючи дня купівлі, у відповідності із «Законом про захист прав споживача».

6.3. Повернення або обмін товару неналежної якості не з вини покупця (з дефектом).

6.3.1. Обмін або повернення при наданні товарного чеку проводиться упродовж 30 днів, не враховуючи дня купівлі.

6.3.2. Витрати по доставці товару лягають на продавця.

6.3. Повернення товару можна зробити:

6.3.1. Самостійно в магазині за адресою: бульвар Вацлава Гавела, 18, ТК “Відрадний”, 2 поверх, магазин №47, м. Київ, 03065 з 10:00 до 17:00 (Пн – Пт).

6.3.2. Поштовим відправленням на відділення Нової Пошти №203 в м. Київ.

6.4. Повернення коштів за товар.

6.4.1. При виконанні всіх необхідних умов, кошти повертаються в день отримання продавцем товару, або, в окремих випадках, не пізніше 7 днів (згідно з законом).

6.4.2. Розрахунок відбувається готівкою в магазині, переказом на банківську карту або на безготівковий рахунок (в разі безготівкового розрахунку при покупці).

6.5. Повернення або обмін товару належної якості, який втратив товарний вигляд* з вини покупця – не здійснюється.

7. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ. АВТОРСЬКІ ПРАВА.

7.1. Продавець є власником виключних майнових авторських прав на ряд фотографічних творів, графічних зображень на сайті і є їх єдиним автором. Продавець використовує фотографічні твори шляхом публікації на сайті beze.com.ua для ілюстрації товарів і послуг.

7.2. У силу презумпції оригінальності об'єктів авторського права, всі фотографічні твори є оригінальними, тому охороняються авторським правом без реєстрацій та формальностей з моменту їх створення в усіх країнах світу відповідно до «Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів» 1886 року і Законом України «Про авторське право і суміжні права» 1993 року.

7.3. Суб'єкт виключних майнових авторських прав на фотографічні твори може давати дозвіл на використання цих творів третім особам і заборонити їх використання, якщо таке має місце, без отримання дозволу. Власник фото, розміщених на сайті beze.com.ua, дає дозвіл на використання його фото тільки в тому випадку, коли на фото буде розміщено посилання на першоджерело.

7.4. Якщо іншими авторами було виявлено розміщення їх фото-творів на сайті beze.com.ua всі претензії приймаються за адресою [email protected]

8. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

8.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору за умовами Оферти.

8.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і є чинним до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

8.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

8.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін в укладений вже чинний Договір між Покупцем і Продавцем; зміни в Договорі набирають чинності з такими змінами в Оферті.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, що її Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

9.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, що зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Одержувача при повторних замовленнях і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

10.2. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його приймання.

10.3. Продавець вправі передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

10.4. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, що були замовлені на сайті beze.com.ua.

10.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

10.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.