Харчові фломастери та олівці

Харчові фломастери та олівці

В кондитерському мистецтві довгий час для декорування кондитерських виробів використовувалися різні креми і фарби, особливо якщо треба було зробити напис. У сучасному світі виробництво кондитерських інструментів і матеріалів удосконалилося і розширилося, завдяки чому кондитерам стало набагато легше прикрашати випічку написами. На допомогу прийшли харчові фломастери та олівці.

Харчові фломастери виглядають і працюють як звичайні, тільки заправлені вони харчовими барвниками. Тепер, щоб зробити напис, необов'язково використовувати безліч пензликів і банок з фарбами, можна просто взяти олівець і намалювати потрібний візерунок. І все це без плям, розлучень та інших незручностей, які супроводжують процес малювання пензликами.

Харчові олівці - невеликі тюбики з кольоровою цукровою пастою всередині. Служать прекрасною заміною написам з крему. Харчові олівці дуже зручні у використанні, не потрібно готувати крем, фарбувати його, набивати в кондитерський мішок або шприц, досить просто відкрутити тюбик і легким натисненням руки, видавлюючи кольорову пасту, викласти напис.

Фломастери та олівці з харчовими барвниками можна придбати в інтернет-магазині 'БЕЗЕ' з кур'єрською доставкою по Києву.

Сортування:
Показати:
5/5
Рейтинг
Відгуки: 23
86.00 грн.
Код: 798~01
114.00 грн.
Код: 4029~01
114.00 грн.
Код: 4030~01
5/5
Рейтинг
Відгуки: 2
37.00 грн.
Код: 3199~01