Язык Russian Українська

Кондитерські гелі, глазурі

Кондитерські гелі, глазурі
Сортировка:
На странице:
5/5
Рейтинг
Отзывы: 1
19.00 грн.
Декор-гель нейтральний - прозора глазур з жовтуватим відтінком і блискучою поверхнею, призначена для прикраси та оздоблення кондитерських виробів. Рекомендується для додання блиску вафельним картинкам, приготування мусів і кремових десертів, продовження їх терміну зберігання, а так само для ..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 1
16.00 грн.
Декор-нейтральний гель - прозора безбарвна глазур з блискучою поверхнею для прикраси та оздоблення кондитерських виробів. Рекомендується для вафельних картинок, мусів і кремових десертів, для додання їм блиску і продовження терміну зберігання. Декор гель має приємний солодкий смак, ідеальну к..
215.00 грн.
Дзеркальна паста-глазур Mammamia - інноваційний продукт від компанії Laped, а саме желейна паста-глазур, аналогів якого на сьогоднішній день не існує, яку просто й швидко використовувати для глазурування десертів з дзеркальним ефектом. Глазур солодка на смак і має кремовий відтінок. Для одерж..
5.30 грн.
Глазур великодня - незамінна цукрова помадка при декоруванні паски. Крім того, її можна використовувати як крем і наповнювач для кондитерських виробів. Склад глазурі: - цукрова пудра; - крохмаль модифікований кукурудзяний; - лимонна кислота. Спосіб приготування: 1. Збити..