Язык Russian Українська

Індивідуальний друк харчових картинок

Індивідуальний друк харчових картинок
  Харчова картинка - різнобарвний малюнок, надрукований на тонкому аркуші їстівного паперу. З допомогою харчової картинки можна прикрасити будь-який торт, не володіючи професійними навичками кондитера. Вартість послуг д.. изайнера: 1. Підбір зображення за запитом клієнта - 5 грн. 2. Повторний підбір зображення - 10 грн. (За кожен наступний підбір +10 грн.). 3. Обробка зображення: - вирізання кола, квадрата - безкоштовно; - додавання напису на картинку - 5 грн. (Редагування напису повторне +5 грн.); - замінити фон картинки або колір - 10 грн. 4. Створення картинки з декількох зображень (наприклад, колаж або кружечки для капкейків) - від 15 грн. 5. Додаткова обробка в програмі Photoshop (обговорюється з дизайнером) - від 15 до 100 грн. в залежності від складності роботи. 6. Створення зображення нестандартного формату - 100 грн. 7. Терміновий друк (в день підтвердження замовлення) - 50 грн. Розміри: Будь-яка картинка друкується на аркуші А4. Розмір листа: 21 * 30 см. - Якщо картинка кругла: діаметр картинки 20 см; - Якщо картинка прямокутна: розмір 21*30 см; - Якщо картинка квадратна: розмір 20*20 см.   Якщо зображення кругле або квадратне, на аркуші залишається порожнє місце, на якому ми можемо додатково надрукувати напис або окремі елементи декору (сердечки, бантики, кульки тощо). Вартість - 10 грн. Зверніть увагу: - Колір і відтінок готової надрукованої картинки може відрізнятися від макета на екрані Вашого електронного пристрою !!! - Після друку на зображенні можуть залишатися сліди від роликів харчового принтера! - Вафельний папір вбирає харчовий барвник, тому зображення на вафельному картинці не таке яскраве і насичене, як на цукровій. Картинки, які потрібно редагувати приймаємо за 1-2 дня до друку.   Що б замовити друк на харчовій папері, надсилайте нам картинку на електронну пошту beze.com.ua@gmail.com, вказавши у темі листа: Харчова картинка.
Сортировка:
На странице:
5.00 грн.
Вартість послуг дизайнера: 1. Підбір зображення за запитом клієнта – 5 грн. 2. Повторний підбір зображення - 10 грн. (за кожен наступний підбір +10 грн.). Обробка зображення: - вирізання кола, квадрата - безкоштовно; - додавання напису на картинку - 5 грн. (редагування написи ..
157.00 грн.
Цукрова картинка - різнобарвний малюнок, надрукований на тонкому аркуші їстівного цукрового паперу. Цукрова картинка білосніжного кольору, має гладеньку поверхню і солодкуватий смак. За допомогою харчової картинки можна прикрасити будь-який торт, не володіючи професійними навичками кондитера. ..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 5
77.00 грн.
Цукрова картинка - різнобарвний малюнок, надрукований на тонкому аркуші їстівної цукрового паперу. Цукрова картинка білосніжного кольору, має гладку поверхню і солодкий смак. З допомогою харчової картинки можна прикрасити будь-який торт, не володіючи професійними навичками кондитера. Звартіст..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 5
37.00 грн.
Вафельна картинка - різнобарвний малюнок, надрукований на тонкому аркуші їстівної вафельної папери. Вафельна картинка має злегка пористу поверхню, нейтральний смак і запах.З допомогою харчової картинки можна прикрасити будь-який торт, не володіючи професійними навичками кондитера. Звартість п..
50.00 грн.
Терміновий друк - друк картинки на цукрових або вафельної папері, а також, папері для меренги в день створення замовлення. Для замовлення друку на харчовій папері, надсилайте картинку на електронну пошту нашого дизайнера art@beze.com.ua, вказавши у темі листа: Цукрова картинка або Вафельн..