Язык Russian Українська

Набори кондитерських насадок

Набори кондитерських насадок
Сортировка:
На странице:
105.00 грн.
Набір великих насадок з силіконовим мішком - базовий комплект інструментів для роботи з кремом, збитими вершками, шоколадом та іншими кондитерськими сумішами. У набір входять: - кондитерські насадки з нержавіючої сталі - 5 шт; - силіконовий кондитерський мішок, 30 см - 1 шт; Оріє..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 2
316.00 грн.
Набір кондитерських насадок - універсальний органайзер з металевими насадками для кондитерських мішків, перехідником і кондитерськими гвоздиками. У наборі представлені наконечники з різноманітною конфігурацією для створення різноманітних візерунків на кондитерському виробі: закриті і відкриті зір..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 2
59.00 грн.
Набір насадок, кондитерський мішок маленький і перехідник - базовий комплект інструментів для роботи з кремом, тістом, збитими вершками, шоколадом та іншими не дуже густими кондитерськими наповнювачами. У набір входять: - кондитерські насадки з нержавіючої сталі - 6 шт; - багаторазови..
59.00 грн.
Набір насадок, силіконовий мішок і перехідник маленький - базовий комплект інструментів для роботи з кремом, тістом, збитими вершками, шоколадом та іншими не дуже густими кондитерськими наповнювачами. У набір входять: - кондитерські насадки з нержавіючої сталі - 6 шт; - силіконовий ко..
21.00 грн.
Кондитерська посипка Бірюзове сяйво - їстівне драже у вигляді кольорових, перламутрових намистинок, призначене для декорування кондитерських виробів. Посипка нешкідлива, має солодкий смак і красивий колір. За допомогою посипки можна прикрашати торти, кекси, капкейки, великодні паски. ..
21.00 грн.
Кондитерська посипка Червоний захід - їстівне драже у вигляді кольорових, перламутрових намистинок, призначене для декорування кондитерських виробів. Посипка нешкідлива, має солодкий смак і красивий колір. За допомогою посипки можна прикрашати торти, кекси, капкейки, великодні паски..
99.00 грн.
Насадка кондитерська Султан - кондитерський безшовний наконечник, призначений для виготовлення безе, зефіру, печива або крем декору для тортів і капкейків. Працювати з насадкою легко і просто. Досить одного натискання руки, щоб отримати незвичайну форму меренги чи іншого кондитерського виробу..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 14
95.00 грн.
Набір насадок, кондитерський мішок великий і перехідник - базовий комплект інструментів для роботи з кремом, тістом, збитими вершками, шоколадом та іншими не дуже густими кондитерськими наповнювачами. У набір входять: - кондитерські насадки з нержавіючої сталі - 6 шт; - багаторазовий ..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 2
95.00 грн.
Набір насадок, силіконовий мішок і перехідник великий - базовий комплект інструментів для роботи з кремом, тістом, збитими вершками, шоколадом та іншими не дуже густими кондитерськими наповнювачами. У набір входять: - кондитерські насадки з нержавіючої сталі - 6 шт; - силіконовий конд..
215.00 грн.
Набір сфер, силіконовий мішок і перехідник - кондитерський комплект інструментів для роботи з кремом, тістом, збитими вершками, шоколадом та іншими не дуже густими кондитерськими наповнювачами. У набір входять: - кондитерські насадки Сфери з нержавіючої сталі - 7 шт; - силіконовий кон..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 4
227.00 грн.
Набір великих насадок складається з 9 кондитерських насадок з нержавіючої сталі в зручному пластиковому органайзері. З допомогою набору кондитерських насадок можна створити велику кількість візерунків з крему у вигляді троянд, листя, трави, квітів. Також кондитерські насадки можна використову..
103.00 грн.
Набір пластикових насадок c перехідником і мішком - комплект інструментів для роботи з кремом, тістом, збитими вершками, шоколадом. У наборі: - кондитерські пластикові насадки - 8 шт; - потрійний пластиковий перехідник - 1 шт; - одноразовий мішок - 3 шт. Розміри: - середня..
4/5
Рейтинг
Отзывы: 3
207.00 грн.
*Візерунки насадок можуть відрізнятися від тих, що на фото товару. Набір кондитерських насадок - пластиковий органайзер з металевими кондитерськими насадками. У наборі представлені насадки з різноманітною конфігурацією для створення квітів на кондитерському виробі. У набір входить: 1...
93.00 грн.
Набір пластикових насадок c перехідником - комплект інструментів для роботи з кремом, тістом, збитими вершками, шоколадом. У наборі: - кондитерські пластикові насадки - 11 шт; - потрійний пластиковий перехідник - 1 шт. Розміри: - середня висота насадок - 3,8 см; - діаметр ..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 12
177.00 грн.
Набір кондитерських насадок - складається з 16 наконечників різної конфігурації, виготовлених з нержавіючої сталі. Призначений набір для декорування кондитерських виробів кремом. Розміри: - нижній діаметр - 1,8 см; - висота (залежно від візерунка) - 2,8-3,5 см. З допомогою насадок..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 1
117.00 грн.
Набір пластикових насадок і перехідників - комплект інструментів для роботи з кремом, тістом, збитими вершками, шоколадом. У наборі: - кондитерські пластикові насадки - 16 шт; - перехідник пластиковий стандартний - 1 шт; - потрійний пластиковий перехідник - 1 шт. Розміри: ..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 4
197.00 грн.
Набір кондитерських насадок - пластмасовий органайзер з 24 кондитерськими насадками. Кондитерські насадки виготовлені з нержавіючої сталі, не деформуються, застосовуються для декорування кондитерських виробів кремом. Органайзер зручний і практичний, кожна насадка добре зафіксована, має св..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 7
299.00 грн.
Набір кондитерських насадок являє собою пластмасовий органайзер з 26 кондитерськими насадками, гвоздиком для квітів і пластиковим адаптером. Кондитерські насадки виконані з нержавіючої сталі, з різноманітною конфігурацією, не мають швів, не деформуються, добре фіксуються пластиковим адаптером..
450.00 грн.
Набір кондитерських насадок - пластмасовий органайзер з 48 кондитерськими насадками. Кондитерські насадки виконані з нержавіючої сталі, не деформуються, застосовуються для декорування кондитерських виробів кремом. Органайзер зручний і практичний, кожна насадка добре зафіксована, має своє ..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 2
547.00 грн.
Набір кондитерських насадок - універсальний органайзер з насадками для кондитерських мішків, перехідником і кондитерськими цвяшками. У наборі представлені наконечники з різноманітною конфігурацією для створення візерунків на кондитерському виробі: закриті і відкриті зірочки, травичка, листочки, р..